Poniżej przedstawiamy indeks nauczycieli uczących w roku szkolnym 2020/2021. Nazwiska zostały posortowane alfabetycznie.

B

Bandura Agnieszka - przedmioty zawodowe
Bednorz Katarzyna - język niemiecki, język angielski
Bieniek Marek - przedmioty zawodowe
Bosak Bogdan - przedmioty zawodowe
Brzezińska-Pompa Aldona - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
Buchalik Anna - historia, WOS
Bugajska Krystyna - przedmioty zawodowe

C

Cepil Anna - język angielski
Chowaniec Beata - geografia, edukacja dla bezpieczeństwa, biblioteka
Chwieduk Jadwiga - fizyka

D

Delong - Michałowska Izabela - wychowanie fizyczne
Durczok Aleksandra - przedmioty zawodowe

F

Fojcik Ksawery - wychowanie fizyczne

 

G

Geratowska Magdalena - wychowanie fizyczne
Gomola Aleksander - przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne
Groborz Piotr - przedmioty zawodowe
Grochowiak Rafał - przedmioty zawodowe
Grzenik Romuald - przedmioty zawodowe
Guz Małgorzata - język polski

H

Heler-Groborz Sylwia - biologia
Helios Karina - język angielski
Holisz Jolanta - historia, wiedza o kulturze, biblioteka
Holona Bernadeta - matematyka
Holona Marek - dyrektor od 01.09.2006, przedmioty zawodowe elektryczne

J

Jureczka Krzysztof - wychowanie fizyczne

K

Kania Iwona
Kapias Michał - religia
Klonowski Janusz - przedmioty zawodowe
Krakowczyk Dariusz - przedmioty zawodowe
Krotoski Wojciech - język angielski
Kuczyńska-Tomiło Ewa - elektrotechnika i elektronika, wicedyrektor (od 01.09.2006)

L

Lisiecki Piotr - religia

Ł

Łabuda Beata - język niemiecki, informatyka
Łyko Marek - przedmioty zawodowe graficzne

M

Marszolik Zdzisław - wychowanie fizyczne
Mestenhauser-Bury Karina - wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Molenda Piotr - przedmioty mechaniczne
Morawiec Roman - przedmioty zawodowe

N

Niedziela Ludmiła - język angielski
Niesobski Damian - przedmioty zawodowe
Nowak Magdalena - język angielski
Nowak Wojciech - religia, informatyka

O

Ochmann Małgorzata - język francuski, wychowanie fizyczne, wicedyrektor (od 01.09.2007)
Oleś Robert - matematyka, przedmioty zawodowe informatyczne
Ostrowski Bartosz - podstawy przedsiębiorczości, podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej
Owerko-Liszka Monika - matematyka

P

Paniczek Bożena - pedagog szkolny
Paprotny Marcin - przedmioty zawodowe
Paszek Marta - biblioteka
Podleśny Grażyna - matematyka
Popek Marzena - język polski
Poprawski Marek - przedmioty zawodowe

S

Siwczyk Krzysztof - wychowanie fizyczne
Słomka Barbara - przedmioty zawodowe
Smusz Piotr - przedmioty zawodowe
Szulik Iwona - język angielski
Szweda Adrian - przedmioty zawodowe graficzne

Ś

Śliwińska Gabriela - język polski

T

Tum Janusz - doradca metodyczny, religia
Tum Katarzyna - przedmioty zawodowe

U

Uherek Krystyna - 
Uliczka Sebastian - przedmioty zawodowe

W

Wieczorek Wiesław - przedmioty zawodowe elektryczne
Wiktorowski Norbert - przedmioty zawodowe
Winkler Grażyna - doradca zawodowy, podstawy przedsiębiorczości
Witański Ryszard - przedmioty zawodowe

Z

Zając Aleksandra - historia
Zapalska Anna - przedmioty zawodowe
Zielińska Beata - BHP
Ziętara Konrad - przedmioty zawodowe mechaniczne

Godło Rzeczypospolitej Polskiej Miasto Rybnik
Ministerstwo Edukacji Narodowej